hotel fratelli

We are Team Fratelli

Om du har några frågor, önskemål eller behöver hjälp av något slag finns det flera sätt att kontakta våra medarbetare. För bäst hjälp ber vi dig att ringa till vår reception, 054-88 55 00 eller maila info@hotelfratelli.se. Vår reception är öppen dygnet runt, så du kan alltid få hjälp oavsett tid på dygnet. Har du andra frågor eller funderingar är du välkommen att kontakta oss.

Anders Pertun

General Manager

anders.pertun@hotelfratelli.se

054-88 55 20

Sarah Levin

Commercial Manager

sarah.levin@hotelfratelli.se

054-88 55 19

Malte Norling

F&B Manager

malte.norling@hotelfratelli.se

054-88 55 17

Robin Hansson

Head Chef

robin.hansson@hotelfratelli.se

054-88 55 18

Sandra Larsson

Front Office Manager

sandra.larsson@hotelfratelli.se

054-88 55 21

Rūta Nilsson

Housekeeping Manager

ruta.nilsson@hotelfratelli.se

054-88 55 16

Erika Nordlöf

Marketing Manager

erika.nordlof@hotelfratelli.se

054-88 55 00

Anton Blomberg

Financial Manager

anton.blomberg@hotelfratelli.se

054-88 55 00